Dôležitý oznam pre žiakov z výtvarného odboru

15.04.2020

Milé deti a rodičia z výtvarného odboru :) Tento piatok 17.4. v čase od 16:00 do 18:00 sa budem nachádzať v budove zušky a rada by som všetkým deťom dala domov ich pomôcky s niekoľkými výkresmi a baličákmi na kreslenie a maľovanie, aby neboli obmedzené pri spracovávaní tém z výtvarného projektu SANITKA iba na farbičky a kancelásky papier.

Pomôcky budem dávať v boxoch, samozrejme v rukaviciach a rúšku a podávať pri hlavných dverách školy. ´

V tomto istom termíne a čase, bude pán učiteľ Kušík dávať deťom hlinu na modelovanie domov, aby tiež mohli z časti tvoriť svoje výrobky z projektu DIZAJNOVÝ DENNÍK :)

Prosím o potvrdenie (odpoveďou na tento email jana.kussova@gmail.com), že si prídu deti alebo rodičia v tomto čase pre pomôcky :) Ak by tento termín niekomu nevyhovoval, dajte prosím vedieť a niečo vymyslíme.Ďakujem veľmi pekne.

Dôležité:)

Na stránke medzičasom pribudli k prvej úlohe pre deti z výtvarného odboru už aj dve ďalšie úlohy.

  • https://www.zusvoderady.sk/l/vytvarny-projekt-sanitka-janka-veselska/ - 1. TÉMA
  • https://www.zusvoderady.sk/l/vytvarny-projekt-sanitka-ii-uloha-janka-veselska/ 2.TÉMA
  • https://www.zusvoderady.sk/l/vytvarny-projekt-sanitka-iii-uloha/ - 3.TÉMA

Prosím, aby sa deti, ktoré chodia aj na HRNČIARSKY zapájali do veľmi kreatívneho projektu DIZAJNOVÝ DENNÍK ktorý pre ne pripravuje aj pančel Hrnčiar Michal Kušík a zasielali svoje originálne výtvory tiež na mail :)

Budeme sa tešiť na ich spracovanie, ktoré je veľmi dôležité. Veľa detí sa už zapojilo a ak bude situácia priaznivejšia čaká nás z ich krásnych prác veľmi milá výstava, ktorá bude ukončením výtvarných projektov SANITKA a DIZAJNÉRSKY DENNÍK :)

Srdečne pozdravujem a prajem pekný týždeň. Pani učiteľka Veselská.