Projekt Dizajnový denník IV (Michal Kušík)

08.04.2020

Štvrtá hrnčiarska téma.

V našej galérii návrhov majú už trvalé miesto Sabinka Košíková a Lucka Ivančíková. Za posledný týždeň sa k nim pripojila aj Terezka Javoreková. Týmto im ďakujem, že nepoľavujú v keramickej predstavivosti a plnia svoje dizajnérské denníky svojimi nápadmi!

Prosím aj ostatných, aby využili svoje znalosti s elektronikou, odfotili a poslali svoje návrhy na  dizajnersky.dennik@gmail.com

Štvrtá téma v poradí je:

PEDMET PRE SVIATKY VEĽKONOČNÉ

Aj keď nebudeme môcť tento rok naplno sviatkovať a dodržiavať zvyky, verím, že pravá veľkonočná atmosféra z našich domácností nevymizne. Využite preto tento čas na návrh nejakého predmetu z keramiky, ktorým by sa dala podporiť táto veľkonočná nálada. Môže to byť figúrka na dekoráciu domácnosti, alebo nádoba určená na veľkonočné vajíčka, či vajíčko samotné. Čokoľvek, čo súvisí s Veľkou nocou a dá sa vyrobiť z keramiky.

Vaše veľkonočné návrhy sa vo vašich Dizajnérskych denníkoch nestratia ani sa nepokazia a na budúcu Veľkú noc budú môcť byť zrealizované.

A nezabudnite na záložku s témou, ktorá je na stiahnutie nižšie.

---

Svoje návrhy (dizajny) prosím odfoťte mobilom alebo fotoaparátom, alebo oskenujte a posielajte vždy do pondelka (vrátane) na e-mail: dizajnersky.dennik@gmail.com

Vaše najlepšie návrhy budú uverejnené na stránke ZUŠ: www.zusvoderady.sk vždy každý utorok.

POZOR! Všetky vaše návrhy budú po uverejnení automaticky patentované, takže vám ich nikto nemôže odkukať!

A samozrejme, nezabudnite si založiť všetky svoje návrhy do obalu "Dizajnérsky Denník" pod patričnú záložku! Keď sa opäť stretneme, budete mať svoje návrhy pekne pokope a budeme ich môcť začať hneď realizovať!

Pozdravuje vás váš pančel Hrnčiar

alias Michal Kušík