Výzva na záverečný online koncert

21.06.2020

Milí naši hudobníci,

pred takmer dvoma mesiacmi sa v našej Základnej umeleckej škole uskutočnil jarný online koncert, na ktorom sa predviedli naši šikovní súčasní žiaci i bývalí žiaci študujúci na konzervatóriu a hudobnú čerešničku na záver pridal aj náš pán riaditeľ Michal Matejčík. Zo zaslaných videí vznikol vydarený koncert a máme tak peknú pamiatku na vaše muzicírovanie v čase, keď sme nemohli zorganizovať koncert v koncertnej sále, stretnúť sa s vami bezprostredne a ponúknuť vám vystúpenia našich žiakov naživo. Teší ma, milí naši žiaci, že napriek tejto veľmi nepríjemnej a náročnej situácii sa vo svojom voľnom čase hudbe venujete, že je súčasťou vášho života a robí radosť vám i vašim blízkym.

Keďže sme naše prezenčné vyučovanie v ZUŠke v júni, žiaľ, neobnovili a naďalej pokračujeme v online vzdelávaní, rozhodli sme sa nadviazať na úspech prvého virtuálneho koncertu a ponúknuť vám výzvu zapojiť sa so svojím muzicírovaním do Záverečného online koncertu tentoraz už s nádychom leta.

Nenechávajte hudbu a váš talent zatvorený za dverami vášho domova. Natočte video jednej alebo dvoch skladieb a podeľte sa s nami o hudbu, ktorú radi hráte.

Táto výzva platí do piatku 26. 6. 2020. Tak nepremeškajte túto príležitosť.

Videá prosím zasielajte na mailovú adresu: janka.mikusova@gmail.com

Teším sa na vaše videá a rada sa zhostím zaujímavej výzvy vytvoriť online koncert.

Prajem vám veľa radosti a príjemné chvíle strávené s hudbou.

Janka Mikušová