AKTUALIZOVANÉ !!! Výtvarný odbor - rozvrh hodín

Vážení rodičia, milí žiaci. Zverejňujeme aktualizovaný rozvrh hodín žiakov, ktorí navštevujú výtvarný odbor u pani učiteľky Janky Veselskej. V prípade, že Vám rozvrh nevyhovuje (koliduje s inými odbormi), kontaktujte prosím priamo pani učiteľku na telefónnom čísle 0908 570 806.

Žiaci navštevujúci rozšírené vyučovanie u pána učiteľa Michala Kušíka si musia vyučovanie dohodnúť individuálne (osobne v budove ZUŠ, alebo telefonicky na čísle 0949 525 747).

"Prosíme žiakov, aby si do umeleckej školy priniesli všetky pomôcky z minulého roka, ktoré mali počas leta doma".

PONDELOK:

  • Kráľovičová Johanka
  • Ondrejková Laura
  • Hrušková Karolína
  • Kučerová Olívia
  • Trojáková Alica
  • Sedlák Filip
  • Koporec Peter
  • Klasová Zuzana
  • Mareková Dominika
  • Vtáková Katarína
  • Bielichová Katarína 
  • Černotová Lenka 
  • Černotová Laura 
  • Impenzová Sandra 
  • Lovásiková Tamara 

UTOROK (1. skupina) 13:15 - 15:30

  • Bugriová Alica
  • Čapičíková Ela
  • Dobiš Matej
  • Horváthová Emma
  • Chlepko Tomáš
  • Krajčovičová Hana
  • Matúšová Hana 
  • Bachratá Nina 

UTOROK (2. skupina) 15:30 - 17:45

  • Adamcová Veronika 
  • Babóšová Sára 
  • Haršányová Terezka 
  • Ivančíková Magdaléna 
  • Tomčíková Andrea 
  • Tomčíková Tamara 
  • Kajošová Karolína 
  • Krivosudská Sofia 
  • Szalayová Karolína 
  • Križan Ivan 
  • Krupová Lenka 

STREDA (1. skupina) 12:45 - 15:00

  • Čičmišová Ema 
  • Ivančíková Lucia 
  • Krajčovič Jakub 
  • Lacušková Ivana 
  • Pozdechová Lilien 
  • Rakús Alex 
  • Tomášková Lea 
  • Popa Ariana Ella 

STREDA (2. skupina) 15:00 - 17:15

  • Grešner Juraj 
  • Weberová Vivien
  • Michaličková Zara
  • Ivančíková Eliška
  • Kollárová Leona
  • Horecký Ján
  • Karczubová Katarína 
  • Kone Maxim
  • Ivanovičová Daniela 
  • Ivanovičová Lenka 
  • Košíková Sabina 

ŠTVRTOK (1. skupina) 13:00 - 15:15

  • Beláková Karolína
  • Čičmišová Lea
  • Havranová Lucia
  • Ivančíková Jana
  • Kováč Gregor
  • Soukupová Nina
  • Baláž Matej
  • Balážová Lily
  • Živický Šimom 

ŠTVRTOK (2. skupina) 15:15 - 17:30

  • Buberníková Karolína
  • Kaššáková Karolína
  • Kostolanský Filip
  • Kováč Boris
  • Pittová Dominika
  • Šedová Patrícia
  • Krajčovič Marek
  • Krajčovičová Sarah

PIATOK (1. skupina) 12:45 - 15:00

  • Krajčovíčová Marína
  • Laciková Alexandra
  • Laciková Kristína
  • Ladická Lea
  • Matejčíková Simona
  • Stanková Hana
  • Tomášková Viktória

PIATOK (2. skupina) 15:00 - 17:15

  • Haršányová Ela
  • Jahvodková Viktória
  • Javoreková Terezka
  • Krajčovičová Zdenka
  • Pittová Zuzana
  • Rakúsová Adela
  • Sekera Marek
  • Štefunková Natália
  • Haladová Simona