VIANOČNÉ TRHY A VERNISÁŽ

22.12.2019

V predvianočnom čase sa deje množstvo nevšedných vecí, ktoré v nás všetkých zintenzívňujú pocity prichádzajúcich sviatkov. Pečieme oblátky, perníky, posielame pohľadnice, navštevujeme vianočné trhy, navzájom si odovzdávame priania požehnaných Vianoc. Toto krásne obdobie intenzívne prežívame bez pochýb všade.

Aj preto sme krátko pred Vianocami v našej umeleckej škole zrealizovali podujatie zacielene na Vianoce. V sobotu 21. decembra sa v priestoroch ZUŠ vo Voderadoch uskutočnili vianočné trhy spojené s vernisážou. Podujatie Vianočné trhy vo Voderadoch nie sú v histórii našej školy ničím novým, avšak v tomto roku bolo podujatie rozšírené o výstavu prác detí navštevujúcich výtvarný odbor.

V aktuálnom školskom roku sme mali zámer vytvoriť nový formát podujatia, čo sa aj podarilo. VERNISÁŽ spojená s VIANOČNÝMY TRHMY sa stretla s nečakanou účasťou hostí. Boli sme milo prekvapení, koľko našich priaznivcov na podujatie prišlo. Napriek zlému počasiu boli priestory školy plné skvelých ľudí, ktorí bažili po zhliadnutí umeleckých prácach detí. V obklopení nádherných umeleckých prác a skvelých ľudí sme zažili neopísateľný večer. Verím, že sa takto o rok opäť v priestoroch základnej umeleckej školy stretneme...