Škola zostáva zatvorená

27.09.2020

Vážení rodičia, dňa 28.septembra zostáva ZUŠ vo Voderadoch z preventívnych dôvodov zatvorená. Situáciu neustále riešime s kompetentnými úradmi. Predpokladáme, že v pondelok budeme mať definitívne rozhodnutie od RÚVZ v Trnave. V prípade, že nám úrad dá kladné stanovisko, od utorka 29. septembra obnovíme vyučovanie v štandardnej forme. V prípade, že vyučovanie nebudeme môcť obnoviť, vyučovanie bude prebiehať dištančne.

  • Výtvarný odbor - každý deň pripravíme pre každú skupinu inštruktážne video, alebo sa so žiakmi v čase vyučovania spojíme prostredníctvom aplikácie ZOOM.
  • Literárno-dramatický odbor - v deň vyučovania zašleme inštruktážne video. V prípade, že by súčasný stav trval dlhšiu dobu, vyučovanie sa bude realizovať prostredníctvom aplikácie ZOOM.
  • Hudobný odbor- vyučovanie v tomto odbore je individuálne, preto si každý pedagóg s rodičom/žiakom dohodne, aký spôsob výučby mu vyhovuje (zadávanie úloh, inštruktážne video, ZOOM).

OZNAM NEPLATÍ PRE ŽIAKOV NAVŠTEVUJÚCICH NAŠU UMELECKÚ ŠKOLU V MAJCICHOVE

Vážení rodičia, zároveň Vás chceme poprosiť o pomoc s technikou potrebnou k realizácii online vyučovania. Ak nám viete zapožičať alebo podarovať televízor s väčšou uhlopriečkou, poprípade počítač, ktorý by zvládal fungovanie aplikácií ZOOM, Skype atď., veľmi by nám to v súčasnej situácii pomohlo.

Ďakujem za porozumenie Michal Matejčík

+421 908 477 401; zusvoderady@gmail.com