Vianočný online koncert

15.12.2020

Pozrite si náš Vianočný online koncert. 

Milí naši hudobníci, rodičia, starí rodičia a priatelia našej školy,

s radosťou vám oznamujem, že tvorbu nášho vianočného online koncertu sa nám podarilo dotiahnuť do zdarného konca a teraz vás chceme potešiť týmto milým hudobným darčekom.

Hoci nás súčasná náročná doba viac uzatvára do našich domovov, nájdime a dajme priestor tomu dobrému, čo z tejto situácie môžeme vyťažiť. Nech táto iskra vnesie do nášho života v nasledujúcich dňoch pokoj a pohodu v kruhu najbližších. Namiesto naháňania sa za nákupmi nastal čas spomaliť, vychutnať si chvíle oddychu. Nechajme sa vtiahnuť do fantazijného sveta rozprávok, ktoré sú pokladnicou odvekej ľudskej múdrosti, nadčasových hodnôt a inšpiráciou pre náš každodenný život. Prejavme vlastnú tvorivosť a obdarujme ľudí, na ktorých nám záleží originálnym darčekom vlastnej výroby. Nemusí byť drahý. To cenné je, že bude darovaný zo srdca. Úprimne.

A takýmto darčekom je aj náš vianočný online koncert.

Tak si ho vychutnajte v pohodlí domova.

Nech vám vyčarí úsmev na tvári a radosť v srdci.

A nech je pre vás symbolom nádeje, že aj v náročných časoch môžeme spolu vytvoriť niečo hodnotné a dobré a podeliť sa o to s inými ľuďmi.

Aj o tom je duch Vianoc.

Nech vo vás čaro Vianoc zapáli tento plamienok a nech prežiari svojím svetlom a teplom nastávajúci rok 2021. Nech v ňom nechýba ľudskosť, úcta, radosť, láskavosť. Nech je plný zaujímavých príležitostí a hodnotných zážitkov, na ktoré budete radi spomínať. Načerpajte počas dní voľna veľa síl, aby ste sa popasovali s novými výzvami, ktoré nový rok so sebou prinesie. A prajem vám pevné zdravie.

Janka Mikušová