Odovzdanie pomôcok a inštrukcií potrebných k dištančnému vyučovaniu

01.12.2021

Vážení rodičia, milí naši žiaci. Určite sa už neviete dočkať akým spôsobom budete môcť získať nádherné pohľadnice a keramiku, ktorú v umeleckej škole vytvorili vaše deti. Pred časom sme avizovali, že sa predaj umeleckých predmetov na podporu umeleckého vzdelávania presunie do online priestoru. Nakoľko sa situácia stále mení, a od pondelka sme museli pozastaviť aj prezenčné vyučovanie, ponúkame dva spôsoby ako sa k umeleckým predmetom môžete dostať:

  • Vo štvrtok 2.12. a v piatok 3.12. od 16:00 do 19:00 budeme žiakom našej školy odovzdávať pomôcky a materiál potrebný k online vyučovaniu. Žiaci s rodičmi si prídu ku vchodu do budovy ZUŠ vo Voderadoch prevziať krabicu s výtvarníckymi pomôckami, hlinu na modelovanie ako aj vlastnú keramiku. Keďže do školy budete musieť prísť, navrhujeme, že pri tejto príležitosti si môžete zakúpiť toľko avizované vianočné pohľadnice a vianočné keramické hrnčeky. V stanovených dňoch a časoch môžu prísť aj žiaci z ostatných odborov prevziať si inštrukcie, noty a ďalšie veci potrebné k vyučovaniu na doma.
  • V ďalšom kroku plánujeme zvyšné umelecké predmety zverejniť na webstránke školy, facebooku a instagrame. Tu bude predaj prebiehať spôsobom kto skôr napíše, ten berie... Produkty Vám následne doručíme.

V prípade, že si limitovaný počet produktov rodičia a deti rozoberú už pri preberaní pomôcok vo štvrtok a piatok, online predaj realizovať nebudeme...

Odovzdávanie pomôcok a umeleckých produktov budeme realizovať pri dodržiavaní všetkých hygienických nariadení vo vonkajších priestoroch pri vchode do budovy školy. Prosíme rodičov a deti, aby mali prekryté horné dýchacie cesty, dezinfikovali si ruky a dodržali odstup.