Divadlo (Barborka Bazsová)

29.04.2020
" Divadlo je pozoruhodný záznam okamihu. Nikde nezanecháva stopu - len v srdci a v duši. "

Týmto citátom by som sa Vám na úvod chcela prihovoriť a zároveň poďakovať za vašu usilovnosť. Postupne mi chodí od vás pošta a ja som z vašich plnení úloh nadšená. Konkrétne musím pochváliť pár žiakov, Igorka Meériho, Lucku Havranovú a Natálku Šimkovú. Sú to prvé lastovičky ❤️. Ich dielka čoskoro zverejníme. Sú fantastické, básnička od Lucky je prekrásna a Igorko pravidelne prispieva a robí mi radosť a video od Natálky? Nemám slov. No jednoducho bomba👍👌🙏. Teším sa na ďalšie.

🌈Oblečme sa do farieb dúhy🌈

Zaujala ma v týchto dňoch dúha, ako symbol spolupatričnosti a preto mi napadla skvelá aktivita pre vám milí moji herci. Tento týždeň sa zapojíme doSelfie výzvy!

Každý si vyberie farbu dúhy, čiže buď červenú, oranžovú, žltú, zelenú, modrú fialovú a oblečie sa do tej danej farby a cvakne sa (odfotí sa). Ale teraz pozor! Fotka musí niesť so sebou nejaký nápad. Čo predstavujem? Čo tou fotkou chcem vyjadriť, chuť, náladu alebo rozprávkovú postavu?Odfotím sa s púpavami, či na zelenej tráve alebo v kuchyni? Umeleckému mysleniu a cíteniu dávam voľnú ruku. Ak budete chcieť zdieľať s nami pošlite na mail: bbazsova@hotmail.com tešíme sa. (žiaci čo nepoužívajú mobily so selfie, môže odfotiť rodič)