Aktívne leto v ZUŠ

02.09.2018
Život v umeleckej škole sa ani počas letných prázdnin nezastavil. V úvode leta sme v priestoroch novej koncertnej sály nainštalovali výstavu detských výtvarných prác a keramiky, ktorú si naši priaznivci mali možnosť pozrieť počas Obecných dní. Detská keramika následne putovala na radnicu do Trnavy, kde mala naša škola expozíciu v rámci festivalu Trnavská brána. Voderadská keramika sa stretla s veľkou odozvou od návštevníkov festivalu. Opäť sme raz dokázali svoju jedinečnosť.

V závere leta sme realizovali náš najzaujímavejší projekt: denný umelecký tábor. V rámci troch dní sme s deťmi absolvovali množstvo umeleckých aktivít, vďaka ktorým deti spoznali všetky umelecké odbory, ktoré naša škola poskytuje. Deti mali možnosť vypaľovať keramiku, batikovať tričká, maľovať obraz, ale aj vymyslieť divadelný kostým, či skomponovať skladbu s následnou prezentáciou.

Denný tábor naša škola realizovala po prvýkrát, a vďaka skvelým učiteľom, ale hlavne pomocníčkam Viktórii Jahvodkovej, Olívii Zatkovej a Veronike Purgyovej, náš tábor spríjemnil záver leta všetkým, ktorí sa ho zúčastnili.

Teraz mi už len zostáva veriť, že skvelú energiu, ktorú sme počas leta načerpali, prenesieme aj na našich žiakov. Verím, že nás opäť čaká skvelý školský rok.